wtorek, 25 marca 2014

Warsztaty sutasz w Warszawie 05.04.2014

Technika sutasz (soutache) jest obecnie szalenie popularna - naucz się wykonywać biżuterię tą metodą samodzielnie pod okiem mającej  3 letnie doświadczenie projektantki (byłam jedną z pierwszych trzech osób w Polsce które tworzyły w tej technice), która przeszkoliła przeszło setkę zadowolonych osób.


Serdecznie zapraszam na 6 godzinny warsztat, który odbędzie się w Warszawie dnia 05.04.2014

Cena to 170zł, ale za każdą osobę która dzięki Tobie przyjdzie na zajęcia otrzymujesz 20zł zniżki.

Moje przykładowe prace można obejrzeć tu:
https://picasaweb.google.com/martaprzestrzelska84/Sutasz

Grupa będzie max 5 osobowa, zależy mi na tym aby każda uczestnicząca osoba otrzymała wystarczająco dużo uwagi, więc nie będzie kilkunastu osób na raz.
Wszystkie materiały (sutasz, nici, klej, igły, koraliki itp.) będą na miejscu. Ze sobą zabieramy cierpliwość oraz ewentualnie okulary ;)


Na zajęciach zrobimy wisior z wykorzystaniem minerałów, który dzięki projektowi pozwala przećwiczyć newralgiczne punkty w technice sutasz, tak aby osoba po zajęciach mogła samodzielnie projektować biżuterię tą techniką.

Poznacie rodzaje sutaszu i akcesoriów nadających się do tej techniki oraz takie na które nie warto marnować pieniędzy. Pokażę swoja autorską technikę, którą stworzyłam po to by prace były równe i piękne. Poznacie rodzaj ściegu zapewniający perfekcyjny wygląd i sposób trzymania sznurków, który wiele ułatwia..

 

Dodatkowo omówione będą sposoby mocowania bigli (3 różne) i sztyftów w przypadku kolczyków, zapięć w bransoletach. Pokazany zostanie sposób odpowiedniego podklejania prac (nie wszystkie materiały sprzedawane w sklepach w dziale z sutaszem się do tego nadają!) oraz jak impregnować prace i których preparatów do tego nie używać.

Każda z uczestniczek otrzyma również dokładną specyfikację materiałów oraz linki do sklepów stacjonarnych w Warszawie i internetowych które są sprawdzone. Pomocniczo będzie można korzystać z generatora kolorów który pokazuje barwy harmonijne i kontrastowe dla wybranego koloru.

Aby zgłosić się należy wysłać na adres pracowniasutasz@gmail.com zgłoszenie w tytule podając "warsztaty sutasz - imię i nazwisko" oraz wpłacić na podane w odpowiedzi konto kwotę 170zł. W mailu zwrotnym przekazane zostanie potwierdzenie, godziny oraz dokładny adres.

Już można się zapisywać - decyduje kolejność zgłoszeń
Pytania również proszę kierować droga mailową lub telefonicznie 531 730 420.

Pierwszeństwo maja osoby które otrzymały potwierdzenie dostępności miejsca i dokonały wpłaty.


no i wydało się, jemy na zajęciach ciasto czekoladowe ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz