piątek, 26 października 2012

warsztaty sutasz kurs tworzenia biżuterii soutache

Technika sutasz (soutache) jest obecnie szalenie popularna - naucz się wykonywać biżuterię tą metodą samodzielnie pod okiem mającej 3 letnie doświadczenie projektantki (byłam jedną z pierwszych trzech osób w Polsce które tworzyły w tej technice).

Moje przykładowe prace można obejrzeć tu:
https://picasaweb.google.com/martaprzestrzelska84/Sutasz

Serdecznie zapraszam na 6 godzinny warsztat w 2013r:

25.05
już można się zapisywać - decyduje kolejność zgłoszeń (tylko przez mail! Pytania również proszę kierować tą drogą lub telefonicznie: pracowniasutasz@gmail.com, kom 531 730 420).Grupa będzie max 5 osobowa, zależy mi na tym aby każda uczestnicząca osoba otrzymała wystarczająco dużo uwagi, więc nie będzie kilkunastu osób na raz.
Wszystkie materiały (sutasz, nici, klej, igły, koraliki itp.) będą na miejscu. Ze sobą zabieramy cierpliwość oraz ewentualnie okulary ;)

Na zajęciach zrobimy wisior z wykorzystaniem minerałów, który dzięki projektowi pozwala przećwiczyć newralgiczne punkty w technice sutasz, tak aby osoba po zajęciach mogła samodzielnie projektować biżuterię tą techniką. 
 
Dodatkowo omówione będą sposoby mocowania bigli (3 różne) i sztyftów w przypadku kolczyków, zapięć w bransoletach. Pokazany zostanie sposób odpowiedniego podklejania prac (nie wszystkie materiały sprzedawane w sklepach w dziale z sutaszem sie do tego nadają!) oraz jak impregnować prace i których preparatów do tego nie używać.

Każda z uczestniczek otrzyma również dokładną specyfikację materiałów oraz linki do sklepów stacjonarnych w Warszawie i internetowych które są sprawdzone. Pomocniczo będzie można korzystać z generatora kolorów który pokazuje barwy harmonijne i kontrastowe dla wybranego koloru.

Aby zgłosić się należy wysłać na adres pracowniasutasz@gmail.com zgłoszenie w tytule podając "warsztaty sutasz - imię i nazwisko" oraz wpłacić na podane w odpowiedzi konto kwotę 150zł.
Proszę nie kontaktować się inną drogą niż mail gdyż moje odpowiedzi przez serwis czasami nie dochodzą do adresatów (bład informatyczny na stronie).

w mailu zwrotnym przekazane zostanie potwierdzenie, godziny oraz dokładny adres.

Pierwszeństwo maja osoby które otrzymały potwierdzenie dostępności miejsca i dokonały wpłaty.

Istnieje możliwość zorganizowania zajęc w tygodniu (2 wieczory po 3h)-proszę o maila z propozycją dat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz